W marcu na platformie Netflix zadebiutuje 3. sezon serialu animowanego dla dorosłych „Paradise PD”. Produkcja została stworzona przez Waco O’Guina i Rogera Blacka, autorów siostrzanej animacji „Brickleberry”, emitowanej w Polsce na antenie Comedy Central, z którą „Paradise PD” crossoverował w poprzednim sezonie. Najnowsza „część” liczyć będzie 12 odcinków, czyli więcej niż wszystkie poprzednie sezony. Zwiastun kolejnych epizodów z polskim dubbingiem możecie obejrzeć poniżej!

W oryginalnej obsadzie w swoich rolach powrócą: Dana Snyder, Cedric Yarbrough, David Herman, Tom Kenny, Sarah Chalke i Kyle Kinane. Przypomnijmy, że za opracowanie polskiego dubbingu do dotychczasowych sezonów odpowiedzialne było studio Start International Polska. Ich reżyserem i dialogistą był Mariusz Arno Jaworowski, a w obsadzie znaleźli się Tomasz Dedek, Piotr Janusz, Jakub Wieczorek, Oskar Hamerski, Sebastian Perdek, Miłogost Reczek, Zuzanna Saporznikow i Magdalena Wójcik.

Młody ochotnik dołącza do zdegenerowanych policjantów z małomiasteczkowego posterunku dowodzonego przez jego ojca. Razem spróbują wyniuchać jakichś grubszych dilerów.

„Paradise PD” z nowymi odcinkami 3. sezonu powróci 12 marca!

Dodaj komentarz