W ubiegły piątek 26 lutego wystartowała nowa platforma VOD należąca do Stowarzyszenia Nowe Horyzonty. W ramach jej usług subskrybencie będą mieli dostęp do ponad 200 wyselekcjonowanych filmów wyświetlanych wcześniej w ramach Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty, American Film Festival, czy najważniejszego z naszej, dubbingowej perspektywy, Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.

Na platformie Nowe Horyzonty VOD możemy obecnie obejrzeć między innymi wiele produkcji, o których pisaliśmy już na łamach naszego portalu: „Jestem William”, „Operacja Człowiek w Czerni”, „Cały świat Romy”, „Niezwykłe lato z Tes”, „Halvdan – prawie wiking”, „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”, „Operacja Mumia”, czy animowane „Słynny najazd niedźwiedzi na Sycylię”, „Jakub, Mimmi i gadające psy”, „Szybci i śnieżni”, „Filonek Bezogonek” oraz „Mirai”, film oscarowy i jednocześnie jedyne anime w zestawieniu.

Szczegóły oferty możecie poznać na oficjalnej stronie: www.nowehoryzonty.pl/vod. Poniżej prezentujemy zapis z otwarcia platformy z oficjalnego profilu Nowych Horyzontów na Facebooku.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz