Pod koniec marca na platformie Netflix zadebiutuje nowy oryginalny film aktorski zatytułowany „Tydzień życia”. To chrześcijańska muzyczna przygoda w reżyserii Romana White’a, którego dotychczasowa kariera zdominowana była przez teledyski takich gwiazd jak Justine Bieber, Taylor Swift, czy Carrie Underwood. Scenariuszem zajęli się natomiast Alan Powell i Kali Bailey. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem.

W oryginalnej obsadzie znaleźli się: Kevin G. Quinn („Obóz Kikiwaka”), Bailee Madison („Most do Terabithii”), David Koechner („Legenda telewizji”), Sherri Shepherd („K.C. Nastoletnia agentka”), Ed Amatrudo („Podbój kosmosu”) oraz Kat Conner Sterling, Iain Tucker i debiutujący Jahbril Cook. W polskiej wersji zapowiedzi swoich głosów użyczyli natomiast między innymi: Antoni Scardina, Wojciech Duryasz i Anna Sztejner. Pełną obsadę poznamy w dniu premiery filmu.

Wybiera ten drugi, gdzie początkowo czuje się bardzo nieswojo. Jednak z czasem uczy się otwartości, zakochuje się w jednej z obozowiczek i zawiązuje nowe przyjaźnie w miejscu, w którym zupełnie się tego nie spodziewał.

„Tydzień życia” zadebiutuje na platformie Netflix już 26 marca!

Dodaj komentarz