W marcu na platformie Netflix zadebiutuje nowy serial aktorski zatytułowany „Na tafli marzeń”. Sportowa produkcja łączy w sobie elementy komedii i dramatu, a jej główna tematyka oscyluje wokół łyżwiarstwa figurowego oraz hokeja. Serial stworzyli Kirstie Falkous i John Reiger dla wytwórni Lime Pictures, odpowiedzialne między innymi za serie „Życie w cuglach” i „Kroniki Evermoor” Disneya. Produkcja liczyć będzie 10 odcinków, a poniżej prezentujemy jej zwiastun w wersji z polskim dubbingiem.

W oryginalnej obsadzie znaleźli się między innymi: Grace Beedie, Dakota Benjamin Taylor, Jade Ma, Jeremias Amoore, Leonardo Fontes, Anastázie Chocholatá, Sarah-Jane Potts, Doug Rao, Tanja Ribic, Oscar Skagerberg i Jerry Kwarteng. W polskiej wersji zwiastun wystąpili między innymi: Zofia Modej, Jędrzej Hycnar, Krzysztof Grabowski, Leszek Zduń i Milena Staszuk. Najpewniej obsada jest już ostateczna, jednak szczegółowe informacje poznamy w dniu premiery serialu.

Życie 15-letniej Kayli staje na głowie, gdy zostaje zmuszona do przeprowadzki z Kanady do Wielkiej Brytanii po tym jak jej brat bliźniak Mac dostaje się do prestiżowej akademii hokeja na lodzie. Rozczarowana decyzją rodziców, Kayla musi na nowo znaleźć swoje miejsce na lodzie i wyjść z cienia swojego brata gwiazdora.

„Na tafli marzeń” zadebiutuje na platformie Netflix już 15 marca!

Dodaj komentarz