Oglądaliście już „Łowców trolli” – wielokrotnie nagradzany serial animowany autorstwa Guillermo del Toro stworzony dla wytwórni DreamWorks Animation? Jeśli nie, to już od dziś możecie zapoznać się z nim w regularnej emisji na antenie teleTOON+!

„Łowcy trolli” to pierwsza z trzech produkcji rozgrywających się w jednym uniwersum. Druga z nich, „3 nie z tej ziemi: Opowieści z Arkadii”, zadebiutowała w grudniu w serwisie Netflix. Trzecią, „Wizards”, obejrzymy jeszcze w tym roku!

Syn Króla Gałganów, Bulara, zabija jednego z Łowców Trolli – Kanjigara. Amulet Światłości Łowcy Trolli po śmierci właściciela wybiera nowego. Tym razem, ku zdziwieniu wszystkich Trolli, wybór pada po raz pierwszy na człowieka – Jima Lake’a, Jr. Podczas swoich przygód towarzyszą mu z początku Blinky, Aaarrrgghh! i Toby Domzalski, a później dołącza do nich również Claire Nunez.

Polska wersja językowa została opracowana przez studio Master Film. Do tłumaczenia Barbary Eyman reżyserowali Paweł Ciołkosz i Andrzej Chudy. W głównej obsadzie serialu m.in.: Mateusz Weber, Józef Pawłowski, Justyna Kowalska, Grzegorz Pawlak, Artur Dziurman i Andrzej Blumenfeld.

Emisja w teleTOON+ od poniedziału do piątku o 13:15 i powtórka o 20:30.

Dodaj komentarz