„Wonder Woman 1984” to jedna z najnowszych produkcji Warner Bros. stworzonej na podstawie komiksów wydawnictwa DC Comics, która przez wielokrotne przekładanie nie doczekała się wciąż polskiej premiery. Teraz jednak się to zmieni. Jakiś czas temu ogłoszono oficjalnie, że film obejrzymy w serwisie HBO GO już 1 kwietnia tego roku. Choć początkowo pojawiały się obawy, że nowa odsłona Wonder Woman ukaże się wyłącznie z lektorem, ostatnio w serwisie pojawiła się również pozycja opatrzona podpisem dubbing, czyli dokładnie tak samo, jak w przypadku „Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera”.

Ale to nie koniec, bo jeszcze w marcu „Wonder Woman 1984” zadebiutuje na płytach DVD i Blu-Ray w Hiszpanii. Stanie się to 24 marca, a według opisu płyty w serwisie poral.eu, zawierać ona będzie między innymi polski dubbing, który już niedługo później powinien pojawić się w sieci. Co więcej, film pojawi się jeszcze w marcu w serwisie Rakuten, jednak w tym przypadku dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Nie wiemy również jak długo przyjdzie nam czekać na oficjalne ogłoszenie obsady: filmem nie zajmuje sie już Warner Bros., który z wyprzedzeniem informował o takich rzeczach. Możliwe (choć nie konieczne), że wideo udostępnione w HBO GO będzie posiadało polskie plansze.

Przypomnijmy, „Wonder Woman 1984” kontynuuje losy Amazonki, Diany Prince, której pierwszą solową przygodę oglądaliśmy już w 2017 roku. W głównej roli powraca Gal Gadot, której towarzyszyć będą Chris Pine jako Steve Trevor, Connie Nielsen jako Królowa Hippolita, Robin Wright jako Antiope oraz nowoprzybyli aktorzy: Kristen Wiig jako Barbara Minerva i Pedro Pascal jako Maxwell Lord – główni antagoniści filmu. Polski dubbing pierwszej części wyreżyserował Marek Robaczewski w Studio Sonica, a w obsadzie znaleźli się wówczas: Olga Bołądź, Kamil Kula, Magdalena Cielecka, Joanna Węgrzynowska, Krzysztof Cybiński, Jakub Wieczorek, Klementyna Umer, Szymon Kuśmider, Klaudiusz Kaufmann, Cezary Kwieciński, Agnieszka Fajlhauer, Tomasz Steciuk i Antonina Żbikowska.

„Wonder Woman 1984” na platformie HBO GO od 1 kwietnia!

Dodaj komentarz