Netflix opublikował właśnie zwiastun jednej ze swoich kwietniowych premier zatytułowanej „Thunder Force”. To superbohaterska komedia stworzona przez wytwórnię Marc Platt Production, znaną z takich hitów jak „Mary Poppins powraca” i „Aladyn” Disneya, czy „La La Land”. To dość niespotykany gatunek, jeśli chodzi o dubbingowy dorobek streamingowego giganta, dlatego decyzja jest dużym zaskoczeniem. Niemniej jednak, jest to krok w stronę lepszej jakości, a zapowiedź w polskiej wersji możecie obejrzeć poniżej!

Produkcja została napisana i wyreżyserowana przez Bena Falcone’a, a w głównych rolach wystąpią Melissa McCarthy („Mike i Molly”), Octavia Spencer („Wiedźmy”), Bobby Cannavale („Ant-Man i Osa”), Pom Klementieff („Strażnicy Galaktyki Vol. 2”), Jason Bateman („Zwierzogród”) i Tyrel Jackson Williams („Szczury laboratoryjne”). W wersji polskiej natomiast głosów postaciom użyczają między innymi: Monika Dryl, Anna Ułas, Przemysław Glapiński, Kamil Kula i Waldemar Barwiński.

Warto zaznaczyć, że głos Ułas wcielającej się w postać Octavii Spencer został zachowany z filmu „Rodzina od zaraz”, natomiast Glapiński był już głosem Cannavale w filmie „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Idąc tropem tych zachowań, najpewniej za realizację polskiego dubbingu odpowiedzialne było Start International Polska. Studio stworzyło dotychczas opracowania najważniejszych w ostatnim czasie, zlokalizowanych na nasz język produkcji takich jak: „Wiedźmin”, „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”, czy „Pan Jangle i świąteczna podróż”.

W świecie zdominowanym przez superłotrów dwie przyjaciółki z dzieciństwa, z których jedna odkryła sposób na uzyskanie supermocy, muszą wspólnymi siłami ochronić rodzinne miasto.

„Thunder Force” na platformie Netflix od 9 kwietnia!

Dodaj komentarz