W marcu na ekrany wybranych kin wejdzie nowy film z serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai” zatytułowany „Rabuś z pociągu”. Podobnie jak pozostałe, ta produkcja również powstała w oparciu o serię szwedzkich książek autorstwa Martina Widmarka oraz ilustrowanych przez Helenę Willis. Poza „Rabusiem w pociągu”, w Polsce z filmowej serii ukazały się też takie tytuły jak „Stella Nostra” oraz „Pierwsza tajemnica”. Tą ostatnią pozycję w polskiej wersji możecie również obejrzeć na nowej platformie Nowe Horyzonty VOD. Warto również przypomnieć, że „Rabuś z pociągu” brał udział w ubiegłorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. Poniżej prezentujemy zwiastun oraz twórców i obsadę polskiego dubbingu.

Za realizację wersji polskiej odpowiedzialne było Studio Publishing. Reżyserką była Dobrosława Bałazy, dialogi napisała Katarzyna Michalska, nad nagraniem i montażem dźwięku pracował Jacek Kacperek, a produkcją kierowała Aneta Staniszewska-Kozioł. Głosów postaciom użyczyli: Antoni Domin (Lasse), Zuzanna Jaźwińska (Maja), Mirosław Wieprzewski (Randolf), Hanna Kinder-Kiss (Regina), Antonina Żbikowska (Klara Fransson), Robert Czebotar (Ferdynand Fransson), Józef Pawłowski (Kimmy), Jarosław Domin (Konduktor Ivar) oraz Barbara Zielińska, Ewa Serwa, Klaudiusz Kaufmann, Leszek Zduń, Borys Wiciński, Lila Wassermann, Paweł Szczesny, Monika Szomko i inni.

Przed Lassem i Mają trudna, kryminalna zagadka. Z więzienia uciekł złodziej skazany za kradzież wielkiej sumy pieniędzy z pędzącego pociągu! Młodzi detektywi badają tajemniczą sprawę: analizują fakty i zgromadzone dowody. Pojawia się coraz więcej pytań, wątpliwości i podejrzanych! Tymczasem zbliża się kolejny transport dużej sumy pieniędzy…

„Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Rabuś z pociągu” w kinach od 19 marca!

Dodaj komentarz