W kwietniu na platformie Netflix zadebiutuje nowy film animowany zatytułowany „Arlo – chłopiec-aligator”. Musicalowa produkcja to reżyserski debiut przez Ryana Crego, który pracował wcześniej przy takich animacjach DreamWorksa jak „Dom: Przygody Ocha i Tip”, „Kot w butach”, czy „Shrek Forever”. Wiadomo także, że wkrótce po premierze filmu w serwisie pojawi się serial kontynuujący historię bohaterów, którego oryginalny tytuł brzmi „I ❤️️ Arlo”. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu w wersji z polskim dubbingiem!

W oryginalnej wersji językowej swoich głosów postaciom użyczą: piosenkarz z 16. sezonu amerykańskiego „Idola” Michael J. Woodard, nominowana do Grammy artystka Mary Lambert, członek zespołu Red Hot Chili Peppers Michael Balzary, Annie Potts i Tony Hale znani z ról Pastereczki Bou i Sztućka w filmie „Toy Story 4” oraz Brett Gelman („Stranger Things”), Jonathan Van Ness („Porady różowej brygady”), Haley Tju („Płazowyż”), Jennifer Coolidge („Wodogrzmoty Małe”) oraz Vincent Rodriguez III („Raya i ostatni smok”).

Gdy marzyciel Arlo – pół‑chłopiec, pół‑aligator – dowiaduje się, że pochodzi z Nowego Jorku, postanawia opuścić swój bezpieczny dom na bagnach i udać się na poszukiwania dawno zaginionego ojca. Tam poznaje grupą kolorowych odmieńców, którzy stają się jego nową rodziną.

„Arlo – chłopiec-aligator” na platformie Netflix zadebiutuje już 16 kwietnia!

Dodaj komentarz