W piątek na platformie Disney+ zadebiutował serial „Potężne Kaczory: Sezon na zmiany”. To nowa oryginalna produkcja bazująca na filmowej trylogii z lat 90. Podobnie jak wiele innych tytułów, ten również nie doczekał się jednak polskiego dubbingu, który zostanie uzupełniony w późniejszym czasie. Otrzymaliśmy natomiast drugi, pełny zwiastun serialu w rodzimej wersji językowe, który prezentujemy poniżej. Przypomnijmy, że za realizację serialu odpowiada Steven Brill, scenarzysta wszystkich trzech filmów.

W główne role w serialu portretują Lauren Graham i Brady Noon, którzy wcielają się w Alex i jej syna Evana, oraz Emilio Estevez, główną postać z filmów, w roli którego powraca Gordon Bombay. Głosów ich postaciom użyczają odpowiednio Monika Dryl, Patryk Siemek i Łukasz Simlat, a ponadto w zwiastuni możemy usłyszeć także Jakuba Stracha, Olgę Cybińską, Józefa Pawłowskiego, czy Annę Gajewską. Pełną obsadę wersji polskiej poznamy z premierą kolejnych odcinków.

Potężne Kaczory są w czołówce dziecięcych drużyn hokejowych i bardzo uważnie dobierają swoich nowych graczy. Gdy 12-letni Evan zostaje wyrzucony z zespołu, za namową swojej matki zakłada swoją własną drużynę złożoną z najsłabszych uczniów. Ich trenerem zostaje natomiast Gordon Bombay, dawny trener Potężnych Kaczorów.

„Potężne Kaczory: Sezon na zmiany” wkrótce na platformie Disney+!

Dodaj komentarz