4 maja, więc w Dzień Gwiezdnych wojen, zadebiutuje nowy serial animowany ze świata Gwiezdnych wojen zatytułowany „Star Wars: The Bad Batch”, czyli po polsku „Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja”. Produkcja podąża tropem eksperymentalnej grupy klonów, których poznaliśmy już w 7. sezonie „Wojen klonów”. Za sterami powraca Dave Filoni, a głosów głównym bohaterom w wersji oryginalnej użyczy Dee Bradley Baker. Poniżej prezentujemy pierwszy zwiastun animacji w wersji z polskim dubbingiem, który został dziś udostępniony na Disney+!

W przeciwieństwie do wersji oryginalnej, w polskim dubbingu każdemu z bohaterów należących do tytułowej grupy, głosu użycza inny aktor. Zapoczątkowano to już we wspomnianych wyżej Wojnach klonów i również z tamtej produkcji w Parszywej zgrai zachowano ich polskie głosy. W swoich rolach powracają: Adam Bauman (Hunter), Jakub Wieczorek (Wrecker), Wojciech Paszkowski (Crosshair), Waldemar Barwiński (Tech) i Jacek Król (Echo). Ponadto w swoich rolach z innych produkcji możemy ponownie usłyszeć Marka Barbasiewicza (Wielki Moff Tarkin ze „Star Wars: Rebelianci”), Agnieszkę Warchulską (Fennec Shand z „The Mandalorian”), Bartłomieja Magdziarza (młody Saw Garrera z wcześniejszych sezonów „Wojen klonów”), a w nowej roli debiutuje Karolina Bacia (Omega).

Elitarna grupa eksperymentalnych klonów zwana Parszywą zgrają musi odnaleźć się w ewoluującej po wojnie galaktyce. Bohaterowie znacząco różnią się od swoich braci z Armii Klonów – każdy z nich ma posiadać zupełnie unikalne umiejętności. Do drużyny należą Wrecker, Tech, Crosshair, Echo oraz ich przywódca Hunter.

„Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja” na platformie Disney+ zadebiutuje 4 maja!

Dodaj komentarz