Netflix opublikował wczoraj zwiastun swojej kwietniowej premiery, czyli filmu animowanego „Mitchellowie kontra maszyny”. To tytuł w reżyserii Michaela Rianda („Wodogrzmoty Małe”), za którego produkcję odpowiadali nagrodzeni Oscarem Phil Lord i Chris Miller („Spider-Man Uniwersum). Początkowo film miał mieć premierę we wrześniu ubiegłego roku jako „Połączeni” (w oryginale „Connected”). Po sprzedaży praw do animacji Netfliksowi tytuł jednak przemianowano. Warto przypomnieć, że to nie pierwsza produkcja polskiego UIP sprzedana Netfliksowi; w ubiegłym roku premiery na platformie doczekał się film „SpongeBob Film: Na ratunek”.

W wersji oryginalnej swoich głosów użyczą: Abbi Jacobson („LEGO Ninjago: Film”), Eric André („Rozczarowani”), Maya Rudolph („Big Mouth”) oraz nagrodzona Oscarem Olivia Coleman („The Crown”). Co ciekawe, w opublikowanym zwiastunie Netflix wymienia też na planszach główną obsadę polskiego dubbingu, a to nie zdarza się często! Wiemy więc, że w rodzimej wersji zagrają: Grzegorz Pawlak, Natalia Kujawa, Barbara Kałużna, Maciej Kosmala, Wojciech Stolorz, Przemysław Wyszyński, Kamil Pruban, Magdalena Wasylik, Lena Schimscheiner i Michał Podsiadło. Za realizację dubbingu odpowiedzialne jest najprawdopodobniej Hiventy Poland – Start International Polska.

Katie Mitchell, utalentowana nastolatka, dostaje się do wymarzonej szkoły filmowej. Jej rodzina postanawia odwieść dziewczynę na uczelnię, robiąc sobie jednocześnie wycieczkę krajoznawczą. W trakcie podróży dochodzi jednak do ataku nowej generacji robotów na Ziemię i rodzina jest zmuszona uratować przed nimi całą planetę.

„Mitchellowie kontra maszyny” na platformie Netflix zadebiutuje 30 kwietnia!

Dodaj komentarz