W tym roku w kinach ma zadebiutować kontynuacja kultowego hitu wytwórni DreamWorks „Mustang z Dzikiej Doliny” z 2002 roku. „Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności” przedstawi jednak nową historię i nowych bohaterów, których wcześnie mogliśmy poznać w serialu „Mustang: Duch wolności” udostępnianym od 2017 roku na platformie Netflix. W przeciwieństwie do pierwowzoru, nowa ekranizacja zostanie stworzona w typowej dla obecnych czasów animacji komputerowej, a nie 2D.

Film ma pojawić się w kinach w czerwcu tego roku, jednak nie wiadomo czy do tego dojdzie. W przypadku opóźnień premiery możemy spodziewać się, że animacja zostanie udostępniona w ofercie Netfliksa. Poniżej prezentujemy pierwszy zwiastun produkcji w wersji z polskim dubbingiem. Głosów w nim użyczają między innymi: Magdalena Wasylik, Joanna Węgrzynowska-Cybińska, Agnieszka Kunikowska, Julia Kołakowska-Bytner i Kamil Kula.

Warto zauważyć, że obsada różni się od tej, którą poznaliśmy we wspomnianym serialu Netfliksa. Spowodowane jest to jednak podobnymi zmianami w wersji oryginalnej. Co jeszcze ciekawsze, głosu głównej bohaterce, Lucky, użycza Isabela Merced, znana choćby z filmu „Dora i Miasto Złota”, z którego zachowano także Magdalenę Wasylik jako jej głos w animacji. W obsadzie znaleźli się również: Jake Gyllenhaal („Spider-Man: Daleko od domu”), Julianne Moore („Kingsman: Złoty krąg”), Walton Goggins („Tomb Raider”, „Ant-Man i osa”), Eiza González („Alita: Battle Angel”) oraz Marsai Martin („Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa”) i Mckenna Grace („Kapitan Marvel”).

Życie Lucky Prescott zmieni się na zawsze po przeprowadzce ze swojego domu w mieście do małego przygranicznego miasteczka. Tam poznaje i zaprzyjaźnia się z dzikim mustangiem o imieniu Spirit.

„Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności” w kinach od 2 lipca!

Dodaj komentarz