Dziś na platformie Netflix zadebiutował specjalny interaktywny odcinek serialu animowanego „Ostatnie dzieciaki na Ziemi”. Produkcja powstała w oparciu o serię książek autorstwa Maxa Bralliera, z której powstały już trzy księgi, z czego pierwszą z nich jest pełnometrażowy film, a dwie pozostałe to dwa 10-odcinkowe sezony (tudzież części). Odcinek „Wszystkiego apokaliptycznego!” skupia się na poszukiwaniach składników do urodzinowej imprezy jednej z głównych bohaterek, w której to widzowie decydują o przebiegu zdarzeń. W ostatnim czasie w serwisie pojawiły się także inne specjale tego typu: „Mustang: Duch wolności”, „Wielkie przygody Kapitana Majtasa”, czy „Dziecia dządzi: Znowu w grze”.

Od jakiegoś czasu odcinki interaktywne pozbawione są również plansz informujących o polskiej obsadzie dubbingu. Należy jednak podejrzewać, że za realizację „Wszystkiego apokaliptycznego!”, podobnie jak za sam serial, odpowiedzialne było HIVENTY Poland, czyli Start International Polska, reżyserką była Anna Apostolakis, a dialogi napisała Monika Malesza. W głównych rolach występują natomiast: Karol Osentowski (Jack), Sebastian Machalski (Quint), Magdalena Herman-Urbańska (June) oraz Krzysztof Grabowski (Dirk), Katarzyna Kozak (Skaelka) i inni.

Gdy zombie i potwory atakują jego rodzinne miasteczko, zadziorny trzynastoletni sierota łączy siły z przyjaciółmi, aby przetrwać chaos.

„Ostatnie dzieciaki na Ziemi” z odcinkiem interaktywnym już na platformie Netflix!

Dodaj komentarz