W maju na platformie Disney+ zadebiutuje drugi sezon „High School Musical: Serial”. Produkcja zadebiutowała w serwisie w dniu jego startu, w listopadzie 2019 roku, jako swoista kontynuacja popularnej filmowej serii z Zackiem Efronem i Vanessą Hudgens. Śledzi ona losy zupełnie nowych uczniów liceum East High, którzy przygotowują się do wystawienia muzycznego spektaklu. W pierwszym sezonie na tapecie była oczywiście pierwsza część „High School Musical”. Druga seria weźmie się za inną klasyczną produkcję Disneya, jaką jest „Piękna i Bestia”.

Zwiastun nowych odcinków zadebiutował już jakiś czas temu, jednak dopiero tej nocy został udostępniony w wersji z polskim dubbingiem, a prezentujemy go poniżej. W wersji oryginalnej powracają: Olivia Rodrigo, Joshua Bassett, Frankie A. Rodriguez, Dara Renee, Sofia Wylie, Alexis Nelis, Julia Lester, Matt Cornett, Larry Saperstein, Joe Serafini i Kate Reinders, a w nowych rolach wystąpią Derek Hough oraz Olivia Rose Keegan.

W swoich rolach dubbingowych w zwiastunie powracają: Małgorzata Kozłowska, Jędrzej Hycnar, Jakub Szyperski, Zuzanna Lit, Zuzanna Saporznikov, Joanna Derengowska, Zuzanna Bernat, Mateusz Kmiecik, Mateusz Jakubiec, Jan Cięciara i Lidia Sadowa. Dodatkowo w nowych rolach, Zacka oraz Lily, występują odpowiednio Wojciech Łozowski i Weronika Łukaszewska. Przypomnijmy, że za opracowanie dubbingu do pierwszego sezonu odpowiedzialne było SDI Media. Do dialogów Renaty Wojnarowskiej reżyserował Artur Kaczmarski.

W Liceum East, do której uczęszczali Troy, Gabriela i inni bohaterowie filmów „High School Musical”, rozpoczynają się przygotowania do nowego muzycznego spektaklu. Zupełnie nowi uczniowie pod wodzą pani Jenn wcielą się w znane już postacie odtwarzając ich historię.

„High School Musical: Serial” z nowymi odcinkami powróci na Disney+ już 14 maja!

Dodaj komentarz