W maju na platformie Netflix zadebiutuje 4. sezon serialu animowanego „Castlevania”, którego pierwszy (krótki, bo jedynie zapowiadający premierę) zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej. Jak się jednak okazuje, wzorowana na japońskich anime amerykańska produkcja zakończy się wraz nadchodzącymi odcinkami. Przypomnijmy, że produkcja jest przeznaczona dla widzów dorosłych ze względu na dużą ilość brutalnych treści, a bazuje na kultowych gier firmy Konami, które zyskały bardzo dużą popularność wśród widzów. Pojawiły się również informacje, że pomimo zakończenia „Castlevanii”, Netflix pracuje już nad jego kontynuacją, mającą wprowadzić wielu nowych bohaterów. Szczegółowe informacje na temat tego projektu są jednak nieznane.

W oryginalnej wersji językowej w swoich rolach powracają: Richard Armitage, James Callis, Alejandra Reynoso, Matt Frewer, Theo James, czy Adetokumboh M’Cormack. W zwiastunie, w wersji dubbingowej, możemy natomiast usłyszeć takich aktorów jak: Tomasz Borkowski, Joanna Kuberska, Hubert Paszkiewicz, Ewa Prus, Przemysław Bluszcz, Lidia Sadowa i Izabella Bukowska-Chądzyńska. Możemy z pewnością przyjąć, że wszyscy oni powrócą w swoich rolach również w ostatecznej wersji dubbingu. Przypomnijmy, że dotychczas polska wersja powstawała w studio SDI Media, jej reżyserem był Artur Tyszkiewicz, a dialogi pisała Marta Robaczewska.

Ostatni żyjący członek okrytego hańbą rodu Belmont, łowca wampirów Trevor Belmont, staje do walki, by ić Europę Wschodnią przed zakusami Włada Palownika zwanego Drakulą.

„Castlevania” z odcinkami finałowego sezonu powróci 13 maja!

Dodaj komentarz