„Rick i Morty” to jedna z najpopularniejszych obecnie kreskówek dla widzów dorosłych. Doczekała się już czterech sezonów, które w Polsce można było obejrzeć z dubbingiem na platformie Netflix. Teraz jednak bohaterowie wracają do domu, ponieważ najnowsza, piąta seria zadebiutuje na HBO GO. Nie powinno to jednak dziwić, bo „Rick i Morty” stworzeni zostali dla stacji Adult Swim, podobnie jak HBO należącej do WarnerMedia. Nowe odcinki pojawią się już 21 czerwca, a wraz z nimi w serwisie udostępnione zostaną także pozostałe 4 serie.

Choć produkcja posiada dwie wersje dubbingowe – pełne cztery sezony z BTI Studios/IYUNO Media Group oraz trzy sezony ze Start International Polska (dla Comedy Central) – nie powinno dziwić, że na HBO GO pojawi się ta pierwsza i najpewniej to właśnie ekipa z IYUNO Media Group stworzy dubbing do debiutujących epizodów. Przypomnijmy, że za reżyserię dialogów autorstwa Zuzanny Chojeckiej, odpowiedzialny był Jan Aleksandrowicz-Krasko, a w głównych rolach wystąpili: Modest Ruciński, Michał Głowacki, Agnieszka Kudelska, Jacek Bończyk i Klementyna Umer.

Sytuacja zmiany platformy z Netfliksa na HBO GO ewidentnie pokazuje, że WarnerMedia szykuje się do premiery HBO MAX w Polsce. Firma zbiera swoje produkcje rozdane po wielu różnych stacjach i serwisach VOD na całym świecie, by jeszcze w tym roku udostępnić swoim subskrybentom pełną bibliotekę oryginalnych treści. Przypomnijmy też, że zakończyły się już prace nad 6. sezonem „Ricka i Morty’ego”, a obecnie pisane są scenariusze do kolejnego, 7. sezonu.

Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przezywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.

„Rick i Morty” z odcinkami 5. sezonu zadebiutuje na platformie HBO GO już 21 czerwca!

Dodaj komentarz