Już w czerwcu na platformie Disney+ oraz równocześnie w kinach zadebiutuje najnowszym film wytwórni Pixar, „Luca”. Animacja została stworzona przez Enrico Casarosa, zdobywcę Oscara za krótkometrażowy film „La Luna”, a jej akcja rozgrywa się w nadmorskim włoskim miasteczku często kojarzonym przez widzów z filmem „Tamte dni, tamte noce”. Disney opublikował właśnie najnowszym zwiastun produkcji, który w wersji z dubbingiem załączamy poniżej.

W wersji oryginalnej głosów postaciom użyczą: Jacob Tremblay („Cudowny chłopak”), Jack Dylan Grazer („Shazam!”), Maya Rudolph („Wielka Szóstka”), Jim Gaffigan („Playmobil: Film”) oraz Marco Barricelli, Emma Berman i Saverio Raimondo. W polskim zwiastunie wystąpili natomiast: Karol Kwiatkowski (Alberto), Katarzyna Kozak (Daniela), Alicja Warchocka (Guilia), Michał Meyer (Ercole) i Artur Dziurman (Massimo). Lista twórców i obsada nie jest jeszcze znana, ale należy założyć, że za opracowanie dubbingu odpowiadać będzie Studio SDI Media.

W małym miasteczku na Riwierze Włoskiej dwójka przyjaciół przeżywa niezapomniany letni czas, upływający im na przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.

„Luca” w kinach i na Disney+ od 18 czerwca 2021!

Dodaj komentarz