W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun nowej animacji 20th Century Studios i wytwórni Locksmith Animation, należących obecnie do Disneya, „Ron usterka”. Jego reżyserem jest weterana studia Pixar, Jean-Philippe Vine („W głowie się nie mieści”) oraz Sarah Smith, współzałożycielkę studia Locksmith, natomiast scenariusz napisał Peter Baynham („Artur ratuje Gwazdkę”). To pierwsza animowana produkcja kinowa 20th Century Studios, która ujrzy światło dzienne od czasu „Tajnych i fajnych”, czy aktorskich „Nowych mutantów”.

W wersji oryginalnej występują: Zach Galifianaksi („Pułapka czasu”, „Praziomek”) jako Ron, Jack Dylan Grazer („Shazam!”, „Luca”) jako Barney oraz Olivia Coleman („The Crown”, „Faworyta”), Ed Helms („Kapitan Majtas: Pierwszy wielki film”, „Muppety” serial 2015), Rob Delaney („Deadpool 2”, „Tom i Jerry”), Kylie Cantrall („Gaby Duran: galaktyczna opiekunka”) i Ricardo Hurtado (seria „Ratownicy z Malibu”). W polskiej wersji zwiastun swoich głosów użyczyli natomiast: Waldemar Barwiński, Barbara Kałużna i Janusz Zadura.

Barney, społecznie wycofany gimnazjalista i Ron, jego nowy, chodzący i mówiący robot, mają zostać „Najlepszym przyjacielem z pudełka”. Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń.

„Ron usterka” w kinach od 22 października!

Dodaj komentarz