Wczoraj zadebiutował pierwszy zwiastun długo przekładanego filmu Marvela oraz Sony, „Venom 2: Carnage”, kontynuującego historię Eddiego Brocka i połączonego z nim tytułowego symbionta, Venoma. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z nowym zagrożeniem, szalonym mordercą Cletusem Kasadym, który również zostanie opętany przez kosmicznego pasożyta. Za reżyserię tej odsłony odpowiedzialny jest Andy Serkis (serie Hobbit i Gwiezdne wojny), a w głównych rolach powracają Tom Hardy i Michelle Williams. W nowych rolach do obsady dołączyli także Woody Harrelson jako tytułowy Carnage (widzieliśmy go już w końcówce pierwszej części), Stephen Graham oraz Naomie Harris.

Choć film nie jest dystrybuowany przez Disneya, głęboko wierzymy, że UIP pójdzie za ciosem i zdubbinguje również tę odsłonę serii – szczególnie, że Venom może z czasem znaleźć się w głównym kanonie MCU. Przypomnijmy, że za opracowanie dubbingu do „Venoma” odpowiedzialne było studio SDI Media. Jego reżyserem był  Tomasz Robaczewski, dialogi napisala Zofia Jaworowska, a w głównych rolach wystąpili: Otar Saralidze (Eddie Brock / Venom), Tomasz Olejnik (Carlton Drake), Zofia Zborowska (Anne Weying), Barbara Garstka (Dora Skirth) i Andrzej Hausner (Dan Lewis). Poniżej prezentujemy PRZEGLĄD GŁOSÓW do filmu „Venom 2: Carnage”.

Decyzja o dubbingu do „Venoma 2” wydaje się oczywista, jednak nie wiemy na ile sprawę mógł utrudnić lockdown. Mimo, że na pierwszy rzut oka widać różnicę w budżecie na dubbing pomiędzy disnejowskimi filmami Marvela, a tymi od UIP, polska wersja „Venoma” prezentowała całkiem odpowiedni poziom, dlatego mamy nadzieję co najmniej na powtórkę z rozrywki. Przypomnijmy, że w planach wytwórni Sony jest też film „Morbius” z Jaredem Leto, który także ma wejść w skład uniwersum filmów Sony z postaciami Spider-Mana.

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz