W czerwcu do kin, po ponad roku oczekiwania, trafi film „Piotruś Królik 2: Na gigancie”, będący kontynuacją produkcji „Piotruś Królik” z 2018 roku. Seria oparta jest na książkach autorstwa angielskiej pisarki i ilustratorki Beatrix Potter. W głównych rolach wystąpią Rose Byrne, Domhnall Gleeson, David Oyelowo oraz James Corden w roli tytułowej, Lennie James, Margot Robbie, Elizabeth Debicki i Aimee Horne.

W polskiej wersji opublikowanego dziś nowego zwiastuna filmu, który załączamy poniżej, występują między innymi: Szymon Roszak, Przemysław Stippa, Agnieszka Fajlhauer, Mateusz Burdach, Krzysztof Cybiński i Paweł Ciołkosz. Przypomnijmy, że za realizację dubbingu do poprzedniej odsłony odpowiedzialne było studio Start International Polska, jego reżyserką była Anna Apostolakis, a dialogi napisała Barbara Eyman.

Kiedy Piotruś Królik ucieka z ogrodu, odkrywa, że jego złośliwość pomaga mu przetrwać w obcym świecie, ale kiedy zobaczy, że jego rodzina ryzykuje wszystkim, by go odnaleźć, będzie musiał podjąć decyzję: jakim króliczkiem chce być.

“Piotruś Królik 2: Na gigancie” w kinach od 18 czerwca!

Dodaj komentarz