W ostatnich dniach głośno zaczęło robić się o nowej produkcji z udziałem He-Mana, którą dla platformy Netflix stworzył sam Kevin Smith. „Władcy Wszechświata: Objawienie” ma być kontynuacją popularnej serii z lat 80., która choć wyprodukowana z użyciem najnowszej technologii ma iść z duchem pierwowzoru. Animacja zadebiutuje w serwisie stremingowym w lipcu tego roku z liczbą 5 odcinków, ale czy doczekamy się jej z polskim dubbingiem? Wątpliwości mógł przysporzyć fakt, że początkowo Netflix zaliczał „Władców Wszechświata: Objawienie” do grona anime, które nie dostają ostatnio polskiego dubbingu, jednak z czasem wycofano się z tej klasyfikacji.

Przypomnijmy natomiast, że choć oryginalna seria z lat 80. dubbingu w Polsce nie otrzymała, to w profesjonalnym opracowaniu mogliśmy oglądać późniejszą wersję, czyli „He-Man i Władcy Wszechświata” z 2002 roku oraz „She-Ra – księżniczka mocy” z 1985 roku i jej reboot stworzony przez wytwórnię DreamWorks, „She-Ra i księżniczki mocy” – oba opowiadające o bliźniaczej siostrze tytułowego bohatera. W przygotowaniu jest także aktorska adaptacja przygód bohatera od wytwórni Sony, z której w ostatnim czasie odszedł główny aktor, Noah Centineo. Obecnie brak informacji co do przyszłości projektu.

W oryginalnej wersji językowej głosów bohaterom użyczą: Chris Wood („Supergirl”) jako He-Man, Sarah Michelle Gellar („Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie”) jako Teela, Lena Headey („Czarodzieje: Opowieści z Arkadii”) jako Evil-Lyn, Liam Cunningham („Gra o tron”) jako Wojownik, Susan Eisenberg („Liga Sprawiedliwych”) jako Czarodziejka, Mark Hamill („Gwiezdne wojny”) jako Szkieletor oraz Stephen Root, Diedrich Bader, Henry Rollins, Alicia Silverstone, Justin Long, Jason Mewes, Phil LaMarr, Tony Todd, Cree Summer, Kevin Michael Richardson i Kevin Conroy. Poniżej prezentujmy pierwszej zdjęcia z serialu udostępnione przez Netfliksa.

W następstwie katastroficznej bitwy między He-Manem a Szkieletorem, Eternia pogrążyła się w chaosie, a strażnicy Posępnego Czerepu rozpierzchli się. Po tym, jak tajemnice na lata rozłączyły bohaterów, Teela będzie musiała zjednoczyć ich i rozwikłać sekret zaginionego miecza, aby odbudować Eternię i nie dopuścić do zniszczenia wszechświata.

„Władcy Wszechświata: Objawienie” na platformie Netflix zadebiutuje 23 lipca!Dodaj komentarz