Wczorajszego popołudnia zadebiutował pierwszy zwiastun nowej animacji Sony Animation „Hotel Transylwania: Transformania”, czyli czwartej już części kultowej serii o potworach autorstwa Genndy’ego Tartakovsky’ego („Samuraj Jack”). W przeciwieństwie do poprzednich części, reżyserami zostali Jennifer Kluska i Derek Drymon, a w oryginalnej obsadzie pojawią się Brian Hull (który zastąpi Adama Sandlera w roli Drakuli), Andy Samberg, Selena Gomez, Kathryn Hahn, Steve Buscemi, David Spade, Keegan-Michael Key i Jim Gaffigan.

W poniżej załączonym polskim zwiastunie w głównych rolach występują natomiast: Tomasz Borkowski, Agnieszka Mrozińska, Jakub Szydłowski, Piotr Warszawski, Marek Robaczewski, Tomasz Bednarek, Krzysztof Dracz i Damian Kulec, który w roli Johnathana zastąpił Pawła Ciołkosza. Nie wiadomo jeszcze, czy jest to ostateczna obsada dubbingu. Przypomnijmy jednak, że za opracowanie poprzednich części odpowiedzialny był Bartosz Wierzbięta w studio Start International Polska.

Kiedy tajemniczy wynalazek Van Helsinga wariuje, Drak i jego potworni kumple zmieniają się w ludzi, a Johnny staje się potworem. W nowych, niekoniecznie odpowiadających im ciałach, pozbawiony swoich mocy Drak i jego żywiołowy zięć przemierzają świat w poszukiwaniu lekarstwa, zanim zmiany staną się nieodwracalne.

„Hotel Transylwania: Transformania” w kinach od 6 sierpnia!

Dodaj komentarz