W lipcu na Disney+ pojawią się zupełnie nowe potwory! Wszystko za sprawą serialu animowanego „Potworna robota”, który rozszerza uniwersum znane już widzom z filmów „Potwory i spółka” oraz „Uniwersytet potworny”, a jego akcja ma rozpocząć się po wydarzeniach z tego pierwszego tytułu. W produkcji poznamy zupełnie nowych głównych bohaterów, ale wiemy też, że wielu ze znanych nam bohaterów powróci w swoich rolach, co pokazuje choćby zwiastun, który w wersji z polskim dubbingiem prezentujemy poniżej.

W swoich rolach z filmów powracają w nim: Wojciech Paszkowski jako Mike, Paweł Sanakiewicz jako Sullivan i Małgorzata Kożuchowska jako Celia. W nowych rolach występują natomiast: Ignacy Liss, Karolina Bacia, Bartłomiej Nowosielski, Przemysław Wyszyński, Monika Obara, Tomasz Borkowski. Warto także zauważyć, że rolę Roz, po zmarłej Krystynie Rutkowskiej-Ulewicz, przejęła Miriam Aleksandrowicz. W oryginalnej obsadzie występują: Ben Feldman, Mindy Kaling, Henry Winkler, Lucas Neff, Alanna Ubach oraz John Goodman, Bully Crystal, Jennifer Tilly, Bob Peterson oraz John Ratzenberger.

Pierwszy sezon „Potwornej roboty” ma liczyć 10 odcinków, z czego podczas samej premiery udostępnione zostaną aż dwa epizody. Kreskówka to także drugi serial, po niewyemitowanym nigdy po polsku „Buzz Astral z Gwiezdnej Bazy”, oparty na produkcji wytwórni Pixar , przy czym samo studio nie pracowało nad nim bezpośrednio. Z relacji twórców wynika jednak, że historia zawierać będzie niewykorzystane pomysły z kinowych produkcji.

„Potworna robota” na platformie Disney+ zadebiutuje 7 lipca!

Dodaj komentarz