W czerwcu na platformie Netflix zadebiutują nowe odcinki serialu „The A List”. Pierwszy sezon brytyjskiej produkcji został wyprodukowany na zlecenie BBC i choć stacja postanowiła nie kontynuować serialu, zajął się tym streamingowy gigant. Druga seria liczyć będzie 8 odcinków, a w głównych rolach powrócą: Lisa Ambalavanar, Ellie Duckles, Savannah Baker, Cian Barry, Eleanor Bennett, Jacob Dudman, Benjamin Nugent oraz Rosie Dwyer.

Zwiastun drugiego sezonu pojawił się już na Netfliksie w wersji z dubbingiem, a prezentujemy go poniżej. W swoich rolach wystąpili tak: Agata Góral, Weronika Humaj, Izabella Bukowska-Chądzyńska, Krzysztof Cybiński, Mateusz Narloch, Justyna Bojczuk, Zuzanna Jaźwińska i Joanna Kudelska. Przypomnijmy, że za opracowanie dubbingu do pierwszego sezonu odpowiedzialny był Janusz Dąbrowski w studio SDI Media.

Mia przybywa na letni obóz na wyspie by spędzić tam wakacje swojego życia. Gdy do jej grupy dołącza tajemnicza Amber, sielanka zamienia się w koszmar. Z czasem, gdy nowa dziewczyna zaczyna przeciągać przyjaciół Mii na swoją stronę, ta zaczyna podejrzewać, że gra toczy się o coś ważniejszego. W oczach Amber kryje się bowiem coś mrocznego.

„The A List” z nowymi odcinkami zadebiutuje na Netfliksie już 25 czerwca!

Dodaj komentarz