„Eternals” to kolejna produkcja Marvela, która jeszcze w tym roku ujrzy światło dzienne. Wprowadzi ona do Kinowego Uniwersum Marvela grupę zupełnie nowych bohaterów, mitologię oraz masę głośnych nazwisk, które niekiedy wielokrotnie były już w Polsce dubbingowane. Reżyserką filmu jest Chloe Zhao, której film „Nomadland” został w tym roku nagrodzony aż trzema Oscarami – za najlepszy film, reżyserię oraz aktorkę pierwszoplanową. Ten fakt jest ważny przede wszystkim dlatego, że artystka kręciła go jednocześnie z „Eternals”, co  da się odczuć już po samym zwiastunie.

W głównych rolach wystąpią: Angelina Jolie („Czarownica”) jako Thena, Richard Madden („Kopciuszek”, „Gra o tron”) jako Ikaris, Kit Harrington („Gra o tron”) jako Dane Whitman, Salma Hayek („Mali agenci”) jako Ajak, Gemma Chan („Kapitan Marvel”) jako Sersi, Kumail Nanjiani („Dolina Krzemowa”) jako Kingo, Barry Keoghan („Dunkierka”) jako Druig, Brian Tyree Henry („Spider-Man Uniwersum”) jako Phastos, Lauren Ridloff („Żywe trupy”) jako Makkari, Ma Dong-seok jako Gilgamesh, czy Lia McHugh jako Sprite. Zapraszamy na PRZEGLĄD GŁOSÓW do filmu „Eternals”!

„Eternals” to taka produkcja, którą z pozoru jest łatwo obsadzić, ale gdyby przyjrzeć się bliżej, na twórców dubbingu czyha wiele pułapek. Warto by produkcja spojrzała na ten tytuł rozważnym okiem bo nie zaburzyć ciągłości w przyszłych odsłonach uniwersum. Jak wiemy, czekają nas burzliwe czasy, bo każdy kolejny film Marvela coraz gęściej wprowadza widzów w tak zwane multiwersum. Może się nagle okazać, że któryś martwy bohater powróci, choć z trochę inną historią. Warto, by już zawczasu nie robić sobie pod górkę.

Dodaj komentarz