Netflix się przewrócił i przypadkiem zlecił za dużo dubbingu? Po niedawnej rewelacji o trylogii „Ulica strachu” z dubbingiem, dziś na platformie zadebiutował zwiastun sprośnej komedii romantycznej dla dorosłych zatytułowanej „A mało być tak pięknie” – i to w polskiej wersji językowej! Czy to już ten moment, w którym Polacy zaczną być traktowani jak mieszkańcy Europy? Miejmy nadzieję, bo to zaczyna wyglądać naprawdę dobrze!

W produkcji w reżyserii Kimmy Gatewood („Klub opiekunek”) występują Iliza Shlesinger („Rodzina od zaraz”, napisała również scenariusz), Ryan Hansen („Weronika Mars”), Margaret Cho („Wyprawa na Księżyc”), Rebecca Rittenhouse („Cztery wesela i pogrzeb”), Matt McGorry („Sposób na morderstwo”), czy Beth Dover („Orange Is the New Black”). W polskim zwiastunie głosów użyczyli między innymi Aleksandra Nowicka, Anna Gajewska i Modest Ruciński.

Andrea Singer zawsze przedkładała karierę nad miłość… dopóki nie poznała Dennisa – ekscentrycznego nerda o rozbrajającym uroku osobistym. Dennis nie wywiera jednak równie dobrego wrażenia na Margot, przyjaciółce Andrei, która namawia ją do prześwietlenia amanta, uciekając się do różnych sztuczek.

„A miało być tak pięknie” na platformie Netflix zadebiutuje 23 czerwca!

Dodaj komentarz