W lipcu jednocześnie do kin oraz na platformę Disney+ (za dodatkową opłatą) trafi nowy przygodowy film Disneya „Wyprawa do dżungli” zainspirowany jedną z atrakcji w parkach Disneya zwaną Jungle Cruise. Reżyserem filmu jest Jaume Collet-Serra, a w główne role wcielą się Emily Blunt, Dwayne Johnson, Jack Whitehall, Paul Giamatti i Edgar Ramírez. Disney opublikował właśnie najnowszy zwiastun produkcji, który prezentujemy poniżej!

Jak można było się domyślić, głosu Lily (Blunt) w zwiastunie użyczyła Anna Dereszowska, która wcześniej zdubbingowała postać aktorki w filmie „Mary Poppins powraca”, natomiast jej brat (Whitehall) przemówił głosem Krzysztofa Szczepaniaka. Co się jednak tyczy The Rocka, tak jak sugerowaliśmy całkiem niedawno, twórcy polskiej wersji postanowili ewidentnie znaleźć aktorowi nowy polski odpowiednik. Bardzo możliwe że obecny w zapowiedzi Leszek Lichota będzie już ostatecznym wyborem.

Kapitan Frank wraz z naukowiec Lily Houghton oraz jej bratem wyrusza na wyprawę w głąb dżungli w poszukiwaniu Drzewa Życia, które zgodnie z legendami posiada lecznicze zdolności. Trio musi uważać na niebezpieczne dzikie zwierzęta oraz idącą krok w krok za nimi niemiecką ekspedycję.

„Wyprawa do dżungli” w kinach i na Disney+ zadebiutuje 30 lipca!

Dodaj komentarz