Postaw się, a zastaw się. Choć kolejny nadchodzący sezon anime „The Seven Deadly Sins” doczekał się zwiastuna z dubbingiem, choć żadna z pozostałych czterech serii wciąż nie ma swojej polskiej wersji językowej udostępnionej w naszym kraju. „Sąd Smoka” to podtytuł piątego już sezonu stworzonego na bazie mangi autorstwa Nakaby Suzuki, ukazującej się w latach 2012-2020. Podczas czerwcowej premiery mają zadebiutować kolejne 24 odcinki, a poniżej prezentujemy ich zapowiedź w wersji z polskim dubbingiem.

Anime nie ma na Netfliksie łatwo. Większość serii dubbingu nie otrzymuje, pomijane są również te pochodzące ze Stanów Zjednoczonych a wzorowane na japońskiej kresce, a jak wyraźnie widać – nawet gdy dany dubbing powstaje, nie jest udostępniany. Choć w ostatnim czasie na platformie udostępniono nowe odcinki takich produkcji jak amerykańska „Castlevania”, czy hiszpańskie „Kroniki Idhunu”, to jest to kontynuacja trendu rozpoczętego już jakiś czas temu, który niestety nie wlicza się do najnowszych tytułów. Nawet najnowsze odcinki jakże popularnych Pokémonów mają jakiś dziwny opór, by zadebiutować…

Dubbing do dotychczas udostępnionych sezonów anime powstał w Studio M.R. Sound. Jego reżyserką była Małgorzata Lalowska, która napisała dialogi wraz z Tomaszem Potockim. W głównych rolach wystąpili: Krzysztof Plewako-Szczerbiński, Marta Kurzak, Jakub Szydłowski, Michał Podsiadło, Karol Jankiewicz, Małgorzata Lalowska, Waldemar Barwiński, Bożena Furczyk i Brygida Turowska.

Księżniczka, pozbawiona praw do tronu przez zamach stanu, rusza na misję odnalezienia członków rozbitej grupy rycerzy-łotrów w nadziei, że pomogą jej odzyskać królestwo.

„The Seven Deadly Sins” z odcinkami nowego sezonu ma zadebiutować na Netfliksie 28 czerwca!

Dodaj komentarz