Po aktorskich ekranizacjach takich dziecięcych produkcji jak „Sonic”, czy „Dora poznaje świat”, przyszedł czas na zupełnie nowego bohatera. Dziś w sieci zadebiutował bowiem pierwszy zwiastun filmu „Clifford. Wielki czerwony pies”, opowiadający oczywiście o popularnym czerwonym psie z książek autorstwa Normana Bridwella, który doczekał się już wielu seriali animowanych. Najnowsza produkcja będzie jednak aktorska, a wyreżyseruje ją Walt Becker znany z takich filmów jak „Heca w zoo”, czy „Alvin i wiewiórki: Wielka wyprawa”.

Zwiastun w wersji z polskim dubbingiem możecie obejrzeć poniżej. W filmie zobaczymy takich aktorów jak: Darby Camp („Kronika Świąteczna 2”) jako Emily Elizabeth Howard, Jack Whitehall („Wyprawa do dżungli”), Izaac Wang („Raya i ostatni smok”), Tony Hale („Tajne stowarzyszenie Nicholasa Benedicta”), Kenan Thompson („Playmobil. Film”), Rosie Perez („Droga do El Dorado”), Sienna Guillory („Eragon”) oraz John Cleese („Shrek Forver”).

W zapowiedzi z polskim dubbingiem głosów postaciom użyczyli natomiast: Małgorzata Prochera, Stefan Pawłowski, Stefan Knothe i Karol Kwiatkowski. Głosy postaci najpewniej nie są jeszcze ostateczne. Warto przypomnieć, że na przestrzeni lat głosami tytułowego psa Clifforda byli: Janusz Wituch, Wojciech Machnicki, Łukasz Węgrzynowski, a w obecnie emitowanym na antenie TVP ABC serialu „Clifford” (2019) jest nim Sebastian Machalski, jednak w samym filmie bohater może się w ogóle nie odezwać.

8-letnia Emily Elizabeth marzy, by jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny. Nie spodziewa się jednak, że budząc się pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku. Emily za wszelką cenę chce, aby ukochany zwierzak został z nią. Postanawia znaleźć czarodzieja, który, przywróci Clifforda do normalnego rozmiaru.

„Clifford. Wielki czerwony pies” w kinach od 3 grudnia!

Dodaj komentarz