W lipcu na platformie Netflix zadebiutuje nowy animowany serial dla najmłodszych „Ridley Jones: Strażniczka muzeum” stworzony przez Chris Nee („Vampirina”). Kreskówka ma za zadanie edukować dzieci w wieku przedszkolnym i uczyć je szacunku do ludzi bez względu na różnice, jakie nas dzielą. Jak lepiej zobrazować tę sytuację, jak nie przez wprowadzenie masy dziwacznych stworzeń i muzealnych eksponatów? „Ridley Jones: Strażniczka muzeum” będzie nieść przy tym podobny klimat, jaki zaserwowała nam seria „Noc w muzeum”.

W głównych rolach w wersji oryginalnej wystąpią: Iara Nemirovsky („Blaze i mega maszyny”) w roli tytułowej, Laraine Newman („Klinika dla pluszaków”), David Errigo Jr. („Fineasz i Ferb”), Tyler Shamy („Następcy 2”), Ezra Menas („West Side Story”), Ashlyn Madden („DC Super Hero Girls”), Sutton Foster („Vampirina”), Blythe Danner („Ruchomy zamek Hauru”), Bob Bergen („Looney Tunes Show”) oraz Jane Lynch („Glee”). W zwiastunie polskiej wersji możemy natomiast usłyszeć takich aktorów jak: Agnieszka Fajlhauer, Barbara Zielińska, Ewa Prus i Jakub Szyperski.

6-letnia Ridley Jones wraz ze swoją mamą i babcią mieszka w muzeum. Dbanie o bezpieczeństwo wystaw wymaga wielkiej odwagi, bo gdy tylko zgasną światła, eksponaty, takie jak egipskie mumie czy dzikie słonie, ożywają! Ridley przekonuje się, że bycie dobrą obrończynią i przywódczynią wymaga szanowania innych, niezależnie od tego, jak bardzo się różnią.

„Ridley Jones: Strażniczka muzeum” na platformie Netflix zadebiutuje 13 lipca!

Dodaj komentarz