20th Century Studios, czyli ukryta opcja Disneya, opublikowało właśnie najnowszy zwiastun filmu „Free Guy” w wersji z polskim dubbingiem! To produkcja stworzona jeszcze przed przejęciem wytwórni Fox przez Disneya, której premiera jest przekładana już od ponad roku. Wygląda jednak na to, że teraz ostatecznie przyjdzie nam film obejrzeć i to po polsku! Reżyserem widowiska science fiction jest Shawn Levy. Początkowo mówiono, że powodem powstania „Free Guy’a” była chęć pokazania Disneyowi, że jest możliwe stworzenie filmu w stylu „Deadpoola” w niższej kategorii wiekowej – wszystko po to, by Dom Myszki Miki nie zakończył serii i wdrożył ją do Kinowego Uniwersum Marvela, co obecnie się dzieje.

W oryginalnej obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds (“Deadpool 2”), Jodie Comer (“Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”), Joe Keery (“Stranger Things”) oraz Taika Waititi (“Thor: Ragnarok”). W polskiej wersji zwiastuna wystąpili: Paweł Ciołkosz w roli tytułowego Faceta, Ewa Jakubowicz jako Molotovgirl, Bartłomiej Nowosielski jako Kumpel, Tomasz Borkowski jako Antwan oraz Jędrzej Hycnar. Warto przypomnieć, że dotychczas głosami Reynoldsa w filmach aktorskich byli Michał Zieliński („Deadpool 2”), Maciej Stuhr („Pokemon: Detektyw Pikachu”). W kontekście filmu „Deadpool 3”, miejmy nadzieję, że obsadzony w zwiastunie Paweł Ciołkosz nie jest ostatecznym wyborem do roli – przypomnijmy, że jest on zajęty jedną z głównych ról w MCU.

Guy to przeciętny urzędnik bankowy, który zupełnie przez przypadek odkrywa, że jest drugoplanowym graczem w otwartej grze wideo. W rzeczywistości pozbawionej ograniczeń postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ocalić swój świat i zostać bohaterem według własnego scenariusza!

„Free Guy” w kinach od 13 sierpnia!

Dodaj komentarz