W lipcu na platformie Netflix zadebiutuje nowy dramat familijny zatytułowany „Water Man”. Zanim na filmie ręce położył streamingowy gigant, za dystrybucję miał jednak odpowiadać sam Disney, z czego wycofał się jeszcze w 2019 roku. Premiera „The Water Man” miała już miejsce podczas ubiegłorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Warto też dodać, że producentką tytułu jest Oprah Winfrey.

Netflix opublikował w piątek oficjalny zwiastun w wersji z polskim dubbingiem, który prezentujemy poniżej. W głównych rolach wystąpią: Davida Oyelowo („Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów”, „Selma”), który jest także reżyserem filmu, Rosario Dawson („The Mandalorian”), Lonnie Chavis („Magiczne wakacje”), Alfred Molina („Kraina lodu 2”), Amiah Miller („Richie Rich”) oraz Maria Bello („Mumia: Grobowiec cesarza smoka”). W polskiej wersji zwiastun wystąpili natomiast: Wojciech Chorąży, Katarzyna Dąbrowska, Nina Kwapisiewicz, Joanna Węgrzynowska i Wojciech Paszkowski.

Chcąc uratować życie matki, Gunner wyrusza na poszukiwanie mitycznej postaci, która zna sekret nieśmiertelności. W towarzystwie tajemniczej dziewczyny Jo, przemierza odległy las. Ich jedyną nadzieją na wyjście cało z tej przygody jest ojciec Gunnera, który nie cofnie się przed niczym, aby odnaleźć dzieci, a okazji odkryje, kim naprawdę jest jego syn.

„Water Man” na platformie Netflix zadebiutuje 9 lipca!

Dodaj komentarz