W lipcu na platformie Netflix ukażą się aż trzy części trylogii horrorów zatytułowanej „Ulica strachu”. Dziś serwis opublikował drugi, pełny zwiastun filmowego wydarzenia także w wersji z polskim dubbingiem, który prezentujemy poniżej. Produkcje bazują na serii książek legendarnego już autora grozy dla młodszych odbiorców, R.L. Stine’a, ukazujących się od 1989 roku. Każdy z filmów posiada oddzielny podtytuł, będący jednocześnie rokiem, w którym dzieje się akcja, odpowiednio „1994”, „1978” oraz „1666”. Wszystkie trzy tytuły wyreżyserowała Leigh Janiak, która jest także współautorką scenariusza.

W oryginalnej obsadzie znaleźli się: Kiana Madeira („Flash”), Olivia Welch („Współczesna rodzina”), Benjamin Flores Jr. („Na krańcu świata”), Sadie Sink („Stranger Things”), Emily Rudd („Dynastia”) oraz Gillian Jacobs („Magiczne wakacje”). W polskiej wersji zwiastun możemy natomiast usłyszeć głosy takich artystów jak: Magdalena Wasylik, Julia Chatys, Agnieszka Fajlhauer, Karol Jankiewicz i Paweł Szymański. Najpewniej pojawią się oni również w finalnym dubbingu do filmów.

W 1994 roku grupa nastolatków odkrywa, że makabryczne wydarzenia prześladujące ich miasteczko od pokoleń są ze sobą powiązane, a oni sami mogą być następnym celem.

„Ulica strachu” z kolejnymi częściami zadebiutuje na platformie Netflix już 2, 9 oraz 16 lipca!

Dodaj komentarz