W lipcu w kinach zadebiutuje animowany film wytwórni DreamWorks „Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności”. To kontynuacja kultowego już „Mustanga z Dzikiej Doliny” z 2002 roku, która jednak przedstawi nam nowych bohaterów oraz historię. Co ciekawe, postacie mogliśmy już oglądać w serialu udostępnianym od 2017 roku na platformie Netflix „Mustang: Duch wolności”, a mimo to zarówno w wersji oryginalnej, jak i polskiej obsada głównych ról została wymieniona. Poznajcie twórców naszej wersji językowej!

Za opracowanie polskiego dubbingu odpowiedzialne było studio Start International Polska. Jego reżyserką była Joanna Węgrzynowska, dialogi napisała Alicja Roethel, a nad realizacją dźwięku i montażem pracował Michał Skarżyński. Produkcją kierowała Dorota Nyczek.

Głosów postaciom użyczyli: Magdalena Wasylik (Lucky), Małgorzata Prochera (Abigail), Sylwia Achu (Pru), Agnieszka Kunikowska (Cora Prescott), Kamil Kula (Jim Prescott), Wojciech Żołądkowicz (Al Granger), Maciej Maciejewski (Hendricks), Wojciech Paszkowski (James Prescott Senior), Anna Sroka-Hryń (Milagro), Kornel Lesner (Snips), Julia Kołakowska-Bytner (Valentina), Wojciech Chorąży (Handlebar), Krzysztof Cybiński (Horseshoe), Krzysztof Plewako-Szczerbiński (Chevron), Bartłomiej Nowosielski (Walrus), Anna Apostolakis (Pani Twinkles) oraz Maciej Czerklański, Klaudia Kuchtyk, Damian Kulec, Emilia Niedzielak, Michał Skarżyński, Marcin Stec, Janusz Wituch i Hanna Nowosielska.

Życie Lucky Prescott zmieni się na zawsze po przeprowadzce ze swojego domu w mieście do małego przygranicznego miasteczka. Tam poznaje i zaprzyjaźnia się z dzikim mustangiem o imieniu Spirit.

„Mustang z Dzikiej Doliny: Droga do Wolności” w kinach od 2 lipca!

Dodaj komentarz