W lipcu na platformie Netflix zadebiutują zupełnie nowe odcinki serialu animowanego „Johnny Test”, których polski zwiastun prezentujemy poniżej! Zwariowana produkcja dla dzieci była przez lata emitowana na antenie stacji Cartoon Network, a w momencie jej zakończenia liczyła aż 117 dwuczęściowych odcinków zamkniętych w sześciu sezonach. W ubiegłym roku do animacji postanowił podejść po raz kolejny Netflix zamawiając kolejne dwie serie w nieco odświeżonej wersji. Co więcej, jeszcze w tym roku w serwisie ma pojawić się godzinny interaktywny odcinek specjalny.

Co jednak najważniejsze z punktu widzenia polskiego dubbingu, w udostępnionej wczoraj na Netfliksie zapowiedzi powraca cała główna obsada. Najpewniej w samym serialu usłyszmy zatem: Krzysztofa Plewako-Szczerbińskiego w roli tytułowej, Wojciecha Paszkowskiego w roli Duke’a, Joannę Węgrzynowską w roli sióstr Susan i Mary oraz Tomasza Kozłowicza, Dariusza Odiję, czy Hannę Kinder-Kiss. Przypomnijmy, że za dubbing pierwszych sześciu sezonów odpowiedzialne było studio SDI Media (wcześniej Sun Studio), a część odcinków reżyserowała Agnieszka Zwolińska.

Perypetie nieustraszonego 11-latka Johnny’ego, genetycznie udoskonalonego superpsa Duke’a oraz 13-letnich sióstr chłopca – Susan i Mary – naukowych geniuszy. Dwie zdolne nastolatki wymyślają niezwykłe gadżety, a we wszystkich eksperymentach siostrom pomaga Johnny, który jest ich królikiem doświadczalnym. Chłopak musi mieć do nich dużo zaufania…

„Johnny Test” z nowymi odcinkami powróci na platformę Netflix już 16 lipca!

Dodaj komentarz