Pod koniec lipca na platformie Netflix zadebiutuje zupełnie nowa, rozśpiewana animacja „Świat centaurów”, której zwiastun z polskim dubbingiem prezentujemy dla Was poniżej. To 10-odcinkowa kreskówka od debiutującej w roli showrunnerki Megan Nicole Dong, która pracowała wcześniej przy takich produkcjach jak „Jak wytresować smoka 2”, czy „Przygody Kota w Butach”. Serial zaprezentuje różne style animacji, a każdy odcinek zawierać będzie oryginalny utwór muzyczny.

W oryginalnej obsadzie znaleźli się: Kimiko Glenn („Spider-Man Uniwersum”), Jessie Mueller („Patsy & Loretta”), Megan Hilty („Dzwoneczek i tajemnica piratów”), Parvesh Cheena („Transformers: Rescue Bots”), Josh Radnor („Jak poznałem waszą matkę”), czy Chris Diamantopoulos („Cudowny świat Mikiego”). W polskiej wersji zapowiedzi głosów użyczają natomiast Justyna Bojczuk, Katarzyna Łaska, czy Damian Kulec. Co jednak najważniejsze, wszystkie piosenki w serialu również będą dubbingowane na nasz język (w przeciwieństwie do serialu „Big Mouth”).

Bojowa klacz ze swojego udręczonego wojną świata przenosi się do dziwacznej krainy zamieszkałej przez zabawne śpiewające centaury. Chcąc powrócić do domu zaprzyjaźnia się z grupą tych magicznych stworzeń i wyrusza w podróż, która okaże się dla niej większym wyzwaniem, niż wszystkie bitwy, w których dotychczas brała udział.

„Świat centaurów” zadebiutuje na platformie Netflix 30 lipca!

Dodaj komentarz