W sieci zadebiutował już drugi zwiastun animowanego filmu pełnometrażowego „Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów”, będącego zwieńczeniem sagi „Opowieści z Arkadii”, którą dla platformy Netflix przygotował Guillermo Del Toro wraz z wytwórnią DreamWorks Animation. W produkcji powrócą bohaterowie wszystkich dotychczasowych seriali: „Łowców trolli”, „3 nie z tej Ziemi” oraz „Czarodziejów” oraz ich oryginalni aktorzy. Poniżej prezentujemy nową zapowiedź w wersji z polskim dubbingiem.

W zapowiedzi możemy usłyszeć głosy takich aktorów jak: Mateusz Weber, Józef Pawłowski, Grzegorz Pawlak, Klaudiusz Kaufmann, Kamil Pruban, Andrzej Chudy, Maksymilian Bogumił, Anna Wodzyńska. Większość z nich powraca w swoich rolach z sagi „Opowieści z Arkadii”. Przypomnijmy, że dotychczasowe odcinki opracowywane były przez studio Master Film. Reżyserami byli natomiast Paweł Ciołkosz, Jacek Kopczyński oraz Andrzej Chudy, który ma na swoim koncie najwięcej epizodów.

Po wydarzeniach zaprezentowanych w trylogii „Opowieści z Arkadii” bohaterowie Arkadii muszą połączyć siły, aby ocalić ludzkość przed niegodziwym Mrocznym Zakonem, którego członkowie za pomocą czarnej i nieokiełznanej magii przywołują starożytnych tytanów grożących zniszczeniem świata.

„Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów” zadebiutują na platformie Netflix 21 lipca!

Dodaj komentarz