W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu animowanego „Hotel Transylwania: Transformania” należący do popularnej serii wytwórni Sony Animation. Bazą do jej stworzenia był pomysł Genndy’ego Tartakovsky’ego („Samuraj Jack”), który wyreżyserował pierwsze trzy części z serii, a który pozostaje teraz na stanowisku producenta. Ze względu na dalsze problemy z premierami filmów w amerykańskich kinach, studio postanowiło przenieść nową odsłonę „Hotelu Transylwania” na listopad, w konsekwencji czego nową polską datą premiery jest teraz 5 listopada, czyli w sam raz na Halloween.

W oryginalnej obsadzie pojawią się: Brian Hull (który zastąpi Adama Sandlera w roli Drakuli), Andy Samberg, Selena Gomez, Kathryn Hahn, Steve Buscemi, David Spade, Keegan-Michael Key i Jim Gaffigan. W polskiej obsadzie zwiastuna występują natomiast: Tomasz Borkowski, Damian Kulec, Agnieszka Mrozińska, Piotr Warszawski, Krzysztof Dracz, Jakub Szydłowski i Marek Robaczewski. Warto przypomnieć, że podobnie jak w przypadku pierwszego zwiastuna rola Jonathana została powierzona nowemu aktorowi – w poprzednich filmach był nim Paweł Ciołkosz.

Kiedy tajemniczy wynalazek Van Helsinga wariuje, Drak i jego potworni kumple zmieniają się w ludzi, a Johnny staje się potworem. W nowych, niekoniecznie odpowiadających im ciałach, pozbawiony swoich mocy Drak i jego żywiołowy zięć przemierzają świat w poszukiwaniu lekarstwa, zanim zmiany staną się nieodwracalne.

„Hotel Transylwania: Transformania” w kinach od 5 listopada!

Dodaj komentarz