Disney udostępnił właśnie pierwszy zwiastun swojej nowej animacji, która zadebiutuje na ekranach kin w listopadzie. „Nasze magiczne Encanto” zostało zapowiedziane podczas ubiegłorocznego Dnia Inwestora Disneya jako 60. film wyprodukowany przez Walt Disney Animation. Tym razem Dom Myszki Miki zabiera nas na wyprawę do miejsca inspirowanego Kolumbią, łącząc w sobie gatunki komedii, fantasy i musicalu. Zwiastun zobaczycie poniżej!

Reżyserem produkcji są Byron Howard i Jared Bush („Zwierzogród”), a autorem tekstów piosenek jest Lin-Manuel Miranda („Vaiana: Skarb oceanu”, „Mary Poppins powraca”). W roli głównej wystąpi Stephanie Beatriz („LEGO przygoda 2”), natomiast w polskiej wersji zapowiedzi wystąpili: Anastazja Simińska jako Mirabel Madrigal oraz Robert Tondera, Igor Borecki i Alicja Warchocka. Obsada najpewniej nie jest jeszcze ostateczna.

Pełen magii dom rodziny Madrigal znajduje się w tętniącym życiem, urokliwym Encanto ukrytym w górach Kolumbii. Poza Mirabel każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania. Dopiero gdy magia otaczająca Encanto wpada w poważne kłopoty, dziewczyna odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba, jest ostatnią nadzieją rodziny.

„Nasze magiczne Encanto” w kinach od 26 listopada!

Dodaj komentarz