Niecałe 2 tygodnie temu podczas pierwszego konwentu online WitcherCon opublikowano pierwszą zapowiedź nowego filmu anime „Wiedźmin: Zmora wilka”. To produkcja w japońskim stylu animacji, która ma przybliżyć widzom postać Vesemira, Wiedźmina, który w przyszłości staje się mentorem Geralta z Rivii, a który pojawi się z dużą rolą w 2. sezonie „Wiedźmina”. Chwilę temu serwis opublikował pierwszy pełny zwiastun produkcji w wersji z polskim dubbingiem oraz ogłosił główną jego obsadę.

Zapowiedź w wersji z dubbingiem możecie oczywiście obejrzeć poniżej. W polskiej wersji językowej wystąpią natomiast: Kamil Pruban jako Vesemir, Ewa Prus jako Tetra, Ewa Kania jako Lady Zerbst, Marek Karpowicz jako Deglan oraz Piotr Borowiec jako narrator. Na chwilę obecną wiadomo, że w głównej roli wystąpi Theo James („Castlevania”), a towarzyszyć mu będzie między innymi Kim Bodnia, który zagra starszą wersję postaci w aktorskim serialu. Za animację odpowiada Studio Mir („Legenda Korry”), a pieczę nad produkcją sprawuje Lauren Hissrich.

Przypomnijmy, że polski dubbing do pierwszego sezonu serialu „Wiedźmin” okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że został bardzo pozytywnie przyjęty przez odbiorców, to jeszcze skusił wielu innych, którzy w normalnych okolicznościach za dubbing by się nie chwycili. Matką tego sukcesu jest Elżbieta Kopocińska, która wyreżyserowała polską wersję w Hiventy Poland (Start International Polska), a głosów postaciom użyczyli: Michał Żebrowski (Geralt), Natalia Smagacka (Ciri), Justyna Kowalska (Yennefer), Marcin Franc (Jaskier) oraz Weronika Humaj, Lidia Sadowa, Katarzyna Strączek, Marek Barbasiewicz, Adam Cywka, Michał Mikołajczak, Anna Szymańczyk, Jakub Wieczorek i inni.

Przed Geraltem był Vesemir — młody i zuchwały wiedźmin, który wyrwał się z biedy, aby zabijać potwory na zlecenie. Jednak gdy dziwny nowy potwór zaczyna terroryzować targane polityczną zawieruchą królestwo, Vesemir musi zmierzyć się z demonami swojej przeszłości.

„Wiedźmin: Zmora wilka” zadebiutuje już 23 sierpnia!

Dodaj komentarz