W kinach zadebiutował już najnowszy film przygodowy Disneya „Wyprawa do dżungli”, którego fabuła inspirowana jest jedną z atrakcji Parku Disneya zwaną właśnie Jungle Cruise. Za jego reżyserię odpowiada Jaume Collet-Serra, a w obsadzie znaleźli się: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Édgar Ramírez, Jack Whitehall, Jesse Plemons oraz Paul Giamatti. Poniżej prezentujemy główną obsadę polskiej wersji językowej. Więcej informacji na jej temat pojawi się wkrótce.

Dubbing do filmu opracowało studio SDI Media. Reżyserem był Artur Kaczmarski, dialogi napisał Jan Wecsile, a głosów bohaterom użyczyli: Leszek Lichota (Frank), Anna Dereszowska (Lily), Wojciech Brzeziński (Aquirre), Krzysztof Szczepaniak (MacGregor), Jarosław Boberek (Książę Joachim), Michał Piela (Nilo), Monika Obara (Sam), Janusz Zadura (Sir James Hobbs-Coddington) i inni.

Kapitan Frank wraz z naukowiec Lily Houghton oraz jej bratem wyrusza na wyprawę w głąb dżungli w poszukiwaniu Drzewa Życia, które zgodnie z legendami posiada lecznicze zdolności. Trio musi uważać na niebezpieczne dzikie zwierzęta oraz idącą krok w krok za nimi niemiecką ekspedycję.

„Wyprawa do dżungli” już w kinach!

Dodaj komentarz