Na platformie HBO GO zadebiutował dziś nowy aktorski serial zatytułowany „Malory Towers”. To brytyjska produkcja stworzona dla stacji CBBC na podstawie serii książek dla dzieci autorstwa Enid Blyton. Liczący 13 odcinków pierwszy sezon skupia się na historii pierwszego tomu, a w przygotowaniu są już kolejne dwie serie. W obsadzie znalazły się natomiast: Ella Bright, Danya Griver, Zoey Siewert i Sienna Arif-Knights.

To dość niecodzienna sytuacja, gdy na HBO GO pojawia się nowa produkcja z oryginalnym dubbingiem, choć należało się go spodziewać, zważywszy na docelową widownię. Warto też zauważyć, że plansze z obsadą poszczególnych odcinków zostały stworzone w stylu tych dostępnych na kanałach Turnera: Cartoon Network i Boomerang. Pierwsza z nich emitowała przed laty także inne seriale CBBC: „Przygody Sary Jane”, czy „S.A.W. Szkolna Agencja Wywiadowcza”.

Za opracowanie polskiego dubbingu do serialu odpowiedzialne było studio SDI Media. Reżyserem był Sebastian Drożak, dialogi napisały Kamila Klimas i Katarzyna Raduszewska, a głosów postaciom użyczyły: Zuzanna Jaźwińska (Darrell Rivers), Zofia Żukowska (Alicia Johns), Magdalena Wasylik (Sally Hope), Katarzyna Domalewska (Gwendoline Mary Lacey), Maja Klimek (Mary Lou), Julia Kołakowska-Bytner (Panna Potts), Elżbieta Kijowska-Rozen (Matrona) i inni.

Darrell przyjeżdża na pierwszy semestr do Malory Towers – i jej marzenie o przygodzie się spełnia! Uczty o północy, mecze lacrosse, pikniki i tajemnicza historia o duchu – w Malory Towers przygoda czai się za każdym rogiem!

„Malory Towers” już na HBO GO!

Dodaj komentarz