Pod koniec sierpnia na platformie Netflix zadebiutuje 4. część serialu komediowego „Zjazd rodzinny”. Sitcom pojawił się w ofercie serwisu w 2019 roku i do dziś doczekał się niemal 40 odcinków. Jego twórczynią jest Meg DeLoatch, a w głównych rolach powracają: Tia Mowry, Anthony Alabi, Loretta Devine, Talia Jackson, Isaiah Russell-Bailey, Cameron J. Wright oraz Jordyn Raya James. Poniżej prezentujemy zwiastun nowych odcinków w wersji z polskim dubbingiem.

Przypomnijmy, że dubbing do dotychczasowych odcinków opracowywało studio VSI Warsaw, dawniej znane jako M.R. Sound. Jego reżyserką była Małgorzata Lalowska, a w głównych rolach występowali: Joanna Jeżewska (Bunia), Kamil Pruban (Moz), Marta Markowicz-Dziarkowska (Cocoa), Julia Chatys (Jade), Borys Wiciński (Mazzi), Karol Kwiatkowski (Shaka), Pola Piłat (Ami), Janusz Wituch (Dziadek) oraz Piotr Bajtlik (Daniel). Oczekuje się, że cała obsada powróci także w najnowszych odcinkach.

Rodzina McKellanów przeprowadza się z wielkiego Seattle do prowincjonalnej Georgii, aby zamieszkać bliżej krewnych. Początkowo muszą przyzwyczaić się do świata trzygodzinnych nabożeństw i dziwacznych fryzur. Wkrótce okazuje się jednak, że codzienne życie na Południu jest o wiele bardziej radosne, ekscytujące i pełne rodzinnego ciepła.

„Zjazd rodzinny” z odcinkami 4. części powróci na Netflix 26 sierpnia!

Dodaj komentarz