Jeszcze w sierpniu na platformie Netflix zadebiutuje komedia romantyczna dla nastolatków „Cały on”. To remake popularnego filmu „Cała ona” z 1999 roku, w którym główne role zagrali Freddie Prinze Jr. i Rachael Leigh Cook. To kolejna dość zaskakująca pozycja jak na dubbing dla Netfliksa, jednak wyraźnie zaczyna zarysowywać się kolejny rodzaj filmów, które doczekują się polskiej wersji językowej. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun, który pojawił się niedawno na platformie!

Reżyserem filmu jest Robert Mark Waters („Magiczne wakacje”), a w głównych rolach występują: piosenkarka Addison Rae, Tanner Buchanan („Game Shakers. Jak wydać grę?”), Madison Pettis („Cziłała z Beverly Hills 3”), czy wspomniana już Rachael Leigh Cook, która w pierwowzorze wcielała się w tytułową rolę, natomiast teraz wystąpi jako matka głównej bohaterki. W polskiej wersji językowej zwiastuna głosów użyczyli natomiast: Justyna Bojczuk i Maksymilian Bogumił w rolach głównych oraz Damian Kulec, Anna Wodzyńska i Aleksandra Nowicka.

Nastoletnia influencerka Padgett Sawyer podejmuje się niełatwego zadania — ma zmienić największego nieudacznika w szkole w króla balu maturalnego.

„Cały on” zadebiutuje na platformie Netflix 27 sierpnia!

Dodaj komentarz