W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun nowego filmu familijnego „Jak rozmawiać z psem”, który we wrześniu pojawi się na ekranach polskich kin (o ile do tego czasu ktoś znowu ich nie zamknie). Jego reżyserem jest Gil Junger („K.C. Nastoletnia agentka”), a w głównych rolach występują: Josh Duhamel („Transformers: Ostatni rycerz”), Megan Fox („Wojownicze Żółwie Ninja”) oraz Gabriel Bateman („Playmobil. Film”).

W polskiej wersji zwiastuna wystąpili miedzy innymi: Krzysztof Grabowski, Karolina Kalina-Bulcewicz, Patryk Siemek, Wojciech Żołądkowicz oraz Albert Osik. Bardzo możliwe, że aktorów usłyszymy także w finalnym dubbingu, który najpewniej wyreżyseruje Maciej Kosmala w Studio PRL (bazując na niedawnych premierach Kino Świat). Warto też przypomnieć, że wcześniej głosów Fox i Duhamelowi użyczali odpowiednio Marta Dobecka oraz Michał Mikołajczak w wyżej wymienionych produkcjach.

12-letni Olivier przeprowadza eksperyment, w wyniku którego między nim, a jego najlepszym przyjacielem, psem Henrym, nawiązuje się telepatyczna więź, która pozwala im się komunikować. Niestety na trop chłopca i psa wpadają podejrzani ludzie, którym bardzo zależy na poznaniu tajników telepatycznego eksperymentu.

„Jak rozmawiać z psem” w kinach od 24 września!

Dodaj komentarz