„Klub nurkowy” to nowa młodzieżowa produkcja z elementami fantastyki, która w maju tego roku zadebiutowała w australijskim serwisie 10 Shake. Już we wrześniu 12-odcinkowy serial będą mogli obejrzeć widzowie z wielu innych zakątków świata, gdy ten zostanie udostępniony na platformie Netflix. W weekend streamingowy gigant wypuścił zwiastun „Klubu nurkowego” w wersji z polskim dubbingiem, który możecie obejrzeć poniżej.

W oryginalnej obsadzie pojawią się między innymi: znana z serialu „Nieuchwytni” Netfliksa Miah Madden oraz Georgia-May Davis, Sana’a Shaik, Aubri Ibrag i Mercy Cornwall. W polskiej wersji zwiastuna wystąpili natomiast: Justyna Kowalska, Kamil Kula, Renata Berger i Adam Bauman. Dubbing został najpewniej wykonany przez studio Hiventy Poland lub Iyuno Media Group, jednak szczegółowe informacje pojawią się dopiero w momencie premiery.

Grupa nastoletnich dziewczyn doświadczona w nurkowaniu przeczesuje wybrzeże na Przylądku Mercy w poszukiwaniu tajemnic i wskazówek po tym, jak jednak z nich znika bez śladu.

„Klub nurkowy” na platformie Netflix zadebiutuje 3 września!

Dodaj komentarz