W sieci zadebiutował właśnie zwiastun nowego filmu z serii „My Little Pony”! To jednak nie ta sama seria, którą mogliśmy oglądać przez ostatnie lata. „My Little Pony: Nowa generacja” to bezpośrednie wprowadzenie do piątej już, cóż, generacji, która przedstawi nam zupełnie nowych głównych bohaterów. Co jednak najważniejsze, pełnometrażowa animacja to dopiero początek, bo na najbliższe lata zaplanowana jest dalsza część kreskówki, odcinki specjalne, czy odcinki przeznaczone do emisji w serwisie YouTube.

„My Little Pony: Nowa generacja” miało początkowo zadebiutować w kinach, jednak ze względu na pandemię jego premiera została przeniesiona na platformę Netflix. Film zostanie tam udostępniony już 24 września. Choć nowe przygody przedstawią nam zupełnie nowe postacie, twórcy nie wykluczają, że gdzieś po drodze mogą powrócić znani już bohaterowie. Przypomnijmy, że My Little Pony to marka zabawek stworzona przez wytwórnię Hasbro, a jej początki sięgają lat 80. ubiegłego wieku. Do dziś doczekała się ponad 350 odcinków seriali, wielu epizodów specjalnych oraz filmów.

W oryginalnej obsadzie znaleźli się: Vanessa Hudgens („High School Musical”), Kimiko Glenn („Świat centaurów”), James Harsden („Zaczarowana”), Liza Koshy („Scooby-Doo i… zgadnij kto?”), Ken Jeong („Tom i Jerry”), Sofia Carson („Następcy 3”), Elizabeth Perkins („Hop”), Jane Krakowski („Rodzeństwo Willoughby”), Phil LaMarr („Iniemamocni 2”) i Michael McKean („Dr Dolittle 2”). Za kamerą staną Robert Cullen, José Luis Ucha i Mark Fattibene.

W polskiej wersji zwiastuna występują natomiast: Marta Burdynowicz jako Sunny, Magdalena Wasylik jako Izzy, Maciej Dybowski jako Hitch, Ewa Prus jako Zipp, Marcin Franc jako Sprout, Anna Szpaczyńska jako Pipp, Izabella Bukowska-Chądzyńska, Bartłomiej Nowosielski i Krzysztof Cybiński. Biorąc pod uwagę, że film ma być początkiem nowej generacji, bohaterów z takimi właśnie głosami najpewniej oglądać będziemy przez najbliższych kilka lat.

Equestria straciła swoją magię, przez co ziemskie kucyki, jednorożce i pegazy żyją w ciągłym strachu i nieufności. Kierująca się ideałami Sunny, należąca do kucyków ziemskich, i ciekawski jednorożec Izzy wspólnie wyruszają w epicką i pełną przygód podróż, w trakcie której odwiedzą odległe krainy i zmienią dawnych wrogów w nowych przyjaciół.

„My Little Pony: Nowe pokolenie” na platformie Netflix zadebiutuje 24 września!

Dodaj komentarz