21 czerwca na HBO GO zadebiutował pierwszy odcinek 5. już sezonu serialu „Rick i Morty” – niestety jedynie w wersji z polskimi napisami. Do dziś wyemitowano niemal cały 10-odcinkowy sezon, jednak wiedzieliśmy, że jedynie kwestią czasu jest udostępnienie do nich dubbingu. To natomiast stało się dzisiaj – pierwszych 5 odcinków otrzymało dziś polską wersję językową, których twórców i obsadę prezentujemy poniżej.

Na HBO GO dostępne są też poprzednie cztery sezony opatrzone dubbingiem z BTI Studios/Iyuno Media Group, czyli wersji dostępnej wcześniej na platformie Netflix. Zmiana serwisu stremingowego jest związana z rozbudową HBO MAX, która ma zawierać całą bibliotekę produkcji WarnerMedia – Warner Bros., HBO, Cartoon Network, czy Adult Swim, gdzie „Rick i Morty” premierowało. Przypomnijmy, że na antenie Comedy Central Family emitowany był też „Rick i Morty” z dubbingiem ze studia Start International Polska.

Nie powinno także dziwić, że w związku z tym dubbing 5. sezonu kreskówki został stworzony w tym samym studio, tym razem funkcjonującego pod nazwą Iyuno•SDI Group. Za sterami powraca reżyser Jan Aleksandrowicz-Krasko i dialogista Zuzanna Chojecka, a głosów postaciom użyczają: Modest Ruciński (Rick Sanchez), Michał Głowacki (Morty Smith), Agnieszka Kudelska (Summer Smith), Jacek Bończyk (Jerry Smith), Klementyna Umer (Beth Smith).

Genialny naukowiec-alkoholik, Rick, porywa swojego płaczliwego wnuka, Morty’ego. Razem przezywają dzikie eskapady do odległych galaktyk i alternatywnych światów.

„Rick i Morty” z pierwszymi odcinkami 5. sezonu już na HBO GO!

Dodaj komentarz