We wrześniu na platformie Netflix zadebiutuje nowy serial animowany dla widzów dorosłych zatytułowany „Q-Force”. Q oznacza w tym przypadku queer, jako że 10-odcinkowa produkcja skupia się na grupie superszpiegów LGBT i obejrzymy ją w wersji dubbingowej – odważnie jak na państwo kościelne. Przed weekendem serwis stremingowy opublikował polski zwiastun kreskówki, który prezentujemy poniżej!

Twórcami serialu są Sean Hayes („Kot”), również odtwórca głównej roli oraz Michael Schur („Dobre miejsce”), a w wersji oryginalnej swoich głosów użyczą także: Wanda Sykes („Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie”), David Harbour („Czarna Wdowa”), Patti Harrison („Raya i ostatni smok”), Matt Rogers („Prezydent z kreskówki”) i Laurie Metcalf („Toy Story 4”). W polskim zwiastunie natomiast słyszeć możemy takich aktorów jak: Jakub Szydłowski, Anna Sztejner, Cezary Nowak, Sylwia Achu, Michalina Łabacz i Paweł Krucz.

Steve Maryweather, czyli agent Mary, był kiedyś złotym chłopakiem Amerykańskiej Agencji Wywiadowczej (AIA). Potem jednak ujawnił, że jest gejem. Nie mogąc go zwolnić, agencja wysłała go do West Hollywood, licząc na to, że zniknie jej z oczu na dobre. Zamiast tego Steve zebrał oddział nieprzystosowanych geniuszy LGBTQ+.

„Q-Force” na platformie Netflix zadebiutuje 2 września!

Dodaj komentarz